Hakkımızda

DELTA TARIM KİMYA LTD. ŞTİ;

1995 yılında Antalya Ticaret ve Sanayi Odasına 20543 sicil numarası ile tarımsal girdiler üretmek amacı ile kurulmuş bir firmadır.

     Kuruluşumuzdan yana misyonumuz, hep ülkemiz topraklarının isteklerine uygun ürünler geliştirmek ve üretmek olmuştur.

     Ülkemizde organomineral(jel) kova gübrelerini ilk üreten kuruluş olmuşuzdur. Kesintisiz devam eden bu anlayışımız pek çok meslektaşımıza ilham kaynağı ve yol gösterici olmuştur. Bizleri sürekli başarılı kılan değerlerimiz; sürekli yenilerini ilave ettiğimiz bilgimiz, yüksek özgüvenimiz ve sarsılmaz cesaretimizdir. Bütün bunların neticesinde başaramayacağımız iş, üretemeyeceğimiz ürün olmadığına inanıyoruz. Çalışmalarımızı sürdürürken önce kendimize sonra çalışkan ülkemiz insanlarına ve hepsinden önemlisi bu verimli topraklara çok güveniyoruz.

     25 yaşına yaklaşan firmamız, tesisleşmede Türkiye’de ki özel gübre üreten firmalar içinde ilk üçteki yerini çoktan almıştır. Bunun başlıca nedeninin kazancımızın tamamını sektörümüze yatırım yapmak oluşturmuştur.

     Delta Tarım Kimya bugün olduğu gibi gelecekteki çiftçilerimizi ve ülkemize karşı sorumluluk bilinci ile şeffaf ve kaliteli ürünler üretirken, çevreye karşı son derece saygılı olmaya devam edecektir.

 

Saygılarımızla ..

 

Mustafa YAZICI                                                                         Denizhan YAZICI

EGE ÜNİVERSİTESİ BİTKİ KORUMA/1987                            EGE ÜNİVERSİTESİ     

 TOPRAK BİLİMİ VE BİTKİ BESLEME

Hakkımızda
X